Jeśli mają Państwo problem z dłużnikami

Informacje

Kategoria: Prawo

Tagi dla artykułu
art

Kancelaria Wonama z Bytomia to doświadczona grupa adwokatów, którzy specjalizują się w pełnej obsłudze prawnej dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Trzonem działań kancelarii są sprawy powiązane z wierzytelnościami, windykacją komorniczą, wykupem wierzytelności, analizą zdolności finansowej kontrahentów oraz factoringiem. Kancelaria Wonama ma możliwość pochwalić się wieloma sukcesami na polu obsługi prawniczej, współdziałając z wieloma kolosalnymi firmami i proponując im zawsze obowiązującą oraz odpowiednią analizę oraz obsługę prawną.

Jeśli mają Państwo problem z dłużnikami, pragną przeprowadzić analizę finansową klienta, zlecić windykację komorniczą lub ewentualnie zdobyć obsługę prawniczą - uprzejmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail lub też telefon. Zachęcamy też do odwiedzin w Kancelarii przy ul. Moniuszki https://kancelariawonama.pl/ 20, 41-902 Bytom (jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 07:00 - 15:00). Każdy, kto zgłosi do nas chęć podjęcia współpracy ma gwarancję rzetelnej obsługi prawniczej - jesteśmy grupą prawników, która z dbałością i empatią zajmuje się dowolnym problemem prawnym.

Komentarze: 2


noavatar.png
Zembrzuski 2019-12-10

Szybko poprosił Hanię o łapę, puściłby wzięty spośród idyllą zaś po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozostał podstawę w Listwie Podstawowym Armia Własnego.

noavatar.png
Maciak 2020-04-02

Normalnie na przodzie czerwca nadchodzili do nas na lato